Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 64 literes akváriumba mi és...

Oliver524 kérdése:

64 literes akváriumba mi és mennyi mehet?

Figyelt kérdés
Törpe gurámira, serpalazacra és ékfoltos razbórára gondoltam. Meg tudnátok mondani, hogy milyen eloszlásban tarthatnám őket? Illetve neonhal milyen méretű akváriumba mehetne?

2016. okt. 14. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Persze ,h fejezzük be, elfogytak az érvek, vagyis eddig se voltak :DDD Életedben nem volt még 1 normális akváriumod, lehet orvos lesz belőled, de akvarista soha... Nem tiszteled eléggé a halakat, különben jobban utánajárnál az igényeiknek , rá mérnél a vízre néha-néha, ki lehet jelenteni ,h egy beképzelt dilettáns vagy.
2016. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Labor körülmények közt van kiszámolva hogy mennyi élőnövényből mennyi kell, belekalkulálva a víztérfogattól kezdve a baktérium mennyiséget is. Nekem ezt tökéletes működik évek óta, nem érzem tisztemnek egy elöregedett maradi emberrel való internetes harcot, aki örül ha keres 140 et egy hónapban, és ebben az országban fog egér ként elpusztulni. Amúgy ha bármilyen problémát mutatnának a halak (amire eddig még érdekes módon nem volt precedens) van nitrát és ammónia szint nullázó folyadék is koszos ezer forintért.
2016. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

De ne csak dobáld a (nem létező :D ) kis elméleteidet. Hadd tanuljak mester ! :D Hogy számolod ki , h mennyi növény kell ?:D És hogy mennyi lebontó baktréium ? :D Egy kabaré vagy, élvezek ennyi marhaságot olvasni, egy olyantól aki azt hiszi ,h okos. Miért van ,h ennyire az anyagiak körül forog minden? :D Azért mert neked nincs és magadból indulsz ki ? :D ha szeretnéd este küldök képet a kocsimról, lakásomról, akváriumról... Csak engedd el ezt a téémát mert szánalom :D


És a "nullázó" folyadék még ha úgyis van ahogy mondod, akkor se ér szart, mert ha túl sok ahalad ,túl kevés vízben, túl gyenge biológia szűréssel, akkor fél nap múlva ismét 0,05 ppm fölé megy az ammónia (leírtam már, de olvasás se az erősséged :D ) , vagy te félnaponta használod a csodaszert? :DD Te jössz a laboratóriumi szarságoddal de nekem van elektromos ph, vezetőképesség mérőm, seachem ammonia alerttal folyamatosan kontrollálva az ammónia, és pár hetente rámérek a nitrátra is...

2016. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon ragaszkodsz ehhez a vitához, vagy az önbecsülésed 0, vagy ez az egyetlen emberi kapcsolat ami kijut neked. Kezdelek sajnálni. A stílusodból sem nehéz megállapítani hogy tipikus vesztes mentalitásod van, hozzá vagy szokva. Tessék ezen az oldalon van olyan szer is ami hónapos távlatban írtja a nitrátot ammóniát, az első oldalon : [link]


A számolásba nem megyek bele, de annyi egészséges élő növényem van ami lebontja az összes nitrátfelesleget, + mint már említettem a szűrőrendszerem verhetetlen, jobb mint a legtöbb magyar uszodáé. Nem értem meddig pattogsz itt még. mit érsz el vele ? ha tanulni szeretnél ott a google, ha kötözködni keress olyat aki butább nálad, ha bizonyítani akkor rossz helyen jársz, számomra amiket itt összeirkálsz egyenértékű azzal amikor a csövesek üvöltöznek az aluljáróban, de most komolyan. A kérdezőnek is rohadt elege lehet már belőled. Offold ki magad.

2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Aki ezt a szar marketing dumát elhiszi,az annyit is ér :DD Ez szar se... Ez 1 vízelőkészítő vízcseréhez... Kicsit tudományosabb forrásra vártam :DDD Ez kevés egy dokihoz... :D

És leírom utoljára, h ez a cucc szarra se jó,h ha a jó a szűrésed akkor felesleges, ha meg nem jó akkor a szarnak 1 pofon...

milyen a tuti szűrőd? aquael fan 2 ? :D

A képet továbbra is várom lúzerkém :D Biztos egy kitartott budai anyuci kedvence lehetsz... De attól ,h befizettek még nem biztos, h orvos leszel :D

2016. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Tehét milyen növény kell, mennyi szál / cm2 :D Várom a képletet csodadoki:DDD
2016. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!