Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány nap után nem lehet a...

Hány nap után nem lehet a pihentetett csapvizet beleönteni az akváriumba?

Figyelt kérdés
mármint az akvárium körforgásból indulok ki h ammónia nitrit nitrát... ehhez kb kell 4 hét ugye... szóval a pihentetett víz hány nap múlva nem egészséges?

2016. okt. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
lefedve hónapokig is tárolhatod.
2016. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy megfelelő tárolás mellett az-az fedett, ivóvíz tárolására alkalmas edényben, ami nem áttetsző, vagy ha igen akkor sötét hűvös helyen van akkor hónapokig használható. Én féléves esővizet is használtam régebben, sőt még az ikráztatóba is igaz, hogy volt benne egy kis vízforgató és előzőleg csíramentesítettem. Szóval minden a tároláson, a tisztaságon és a tároló edény minőségén múlik. Az akváriumodban zajló körfolyamatokat nem veheted alapul, az egy teljesen más rendszer.
2016. okt. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:
amíg a víz szagtalan, addig valószínűleg jó.
2016. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!