Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég vettem először guppikat...

Nemrég vettem először guppikat. Állítólag 4 terhes, elég dundik, de miből állapíthatom meg, hogy melyik fog belőlük a legelőször szülni!? 2-nek fekete a hasa. Ezeket tehetem együtt a szülőhálóba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert könyedén felzabálhatják a kicsiket lényeg,hogy ahová teszed legyen nekik menedék valami vizinövény megteszi mert ösztönösen lefelé veszik az irányt nekem a szűrő alá szoktak elbújni.szóval ha van olyan növényed amifedezéket biztosít akkortegyél be nekik.ha eléh sok és eléh nagy a szülőrészleg akkor még 2 halat is megkockáztathatsz egyszerre de csak akkor ha van elég fedezék.Én fonál algát szoktam nekik bedobni néha napján az elég jó ilyesmire is szerintem csak elne szeporodjon mert egyszert beindult és mindenhol alga nőtt még az üvegen is csak a 4 almacsigám és a 2 anci lefolytotrta a lázadást 3 nap alatt kipucolták az aksit.
2010. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!