Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megdöglött a kerti tóban az...

Megdöglött a kerti tóban az összes aranyhalam miért?

Figyelt kérdés

Az összes hal megdöglött a kerti tavunkba és szerintük három ok lehetett arra hogy kipusztuljanak szerintetek melyik és hogyan tudnánk orvosolni?

-a fólia főlé egy vékony kis beton réteg került amibe kövek mentek és netalán kiválhatott még valami olyan anyag a betonból amitől elpusztultak.

-megfertőződött a kerti kútba a víz amiből engedtük a vizet a tóba.

- előtte vizet kellet kiszivattyúzni a tóból mert már volt egy részébe víz és a búvárszivattyú előtte az emésztőbe volt benne és igaz át lett mosva de netalán az fertőzte meg a vizet.


De lehet teljesen más okból ha tudjátok mi lehet a baj segítsetek!!!


2010. ápr. 28. 11:54
 1/3 anonim válasza:
Algaölőt nem tettél bele? Attól is elpusztulhatnak, ha túl sok! A mi tavunkba a fóliára került a kavics, ilyen betonos megoldást még nem láttam, de lehet, hogy az volt a gond. Kerti kút vize szerintem nem fertőződött meg, én erre gondolnék utoljára.
2010. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez még teljesen friss feltöltés volt szóval nem algásodott még el,tegnap engedtem bele a vizet és mára meg már az össze megdöglött mint ha nem lenne a vízbe oxigén.
2010. ápr. 28. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
szivatyu lesz a ludas
2010. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!