Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány neonhal tehető 200literbe?

Hány neonhal tehető 200literbe?

Figyelt kérdés
Csak neonok lennének,meg egy kissebb csapat páncëlos harcsa.

2016. nov. 11. 10:54
 1/3 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Egyszer egy kiállításon láttam egy 4-500 literes akváriumot, amiben csak neonok voltak, és literszámmal egyező volt a baradbszám. Na akkor láttam életemben először, mit is jelent a rajhal fogalma. Valami gyönyörű volt, ahogy tényleg egy tömegben úszkált az a hatalmas színes "halfelhő". Az előtt nekem egy 200 as aksiban kb 30 db volt, ezt követően feltoltam a létszámot valamivel 100 felé.

Ha van egy jó szűrésed akkor ez nem lehet gond.


A Visegrádi utcában lévő Rája díszállat boltban kapsz legolcsóbban, úgy emlékszem 20 db feletti vásárlásnál 80 ft / db.

2016. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elférni elfér, csak nem túl természetes

csinálj egy stabil kis biotóp black water akvát, (a sötét vízben mutatnak a legjobban, szinte világítanak :) ) ágakkal, levelekkel. kezdésnek 30 (max40)neonnal ,meg 6-8 páncélossal. ha kevésnek találod utólag tudod bővíteni a számukat. mivel fogod szűrni?



[link]

2016. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért literszámmal megeggyezõt nem mernék bevállalni.

Èn is láttam rajneonos akvát,ott kb 70-80db volt. Qrva jòl nèzett ki.Kèk neoncsõvel megvilágîtva.


Szûrès eheim 2224es külsõ szûrô,van elfekvõbe.Akva is van üres,a többi már csak melo kèrdèse.

2016. nov. 11. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!