Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Régóta akarok akváriumot,...

Emil7 kérdése:

Régóta akarok akváriumot, mostanra jött össze a rávaló. Juwel rekord 800 as akváriumot néztem ki magamnak. (használt) egyáltalán megéri ezt megvenni, ennyiért?

Figyelt kérdés
[link] eheim-2213 külső szürő jár vele 440lit/h.Ez gondolom nem elég.Ha megvenném,kellene egy belső szurő is.Vagy?Vagy egy nagy teljesitményű külső szűrő?Mindenesetre keresgélek még.
2016. nov. 20. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kellene bele egy belső is.

Mennyi pénzed van az egészre? Milyen halakat akarsz? Növények?

2016. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:

Hát nem elég.

Az egyik oldalra kell az az eheim külső, a másikra meg egy powerhead legalább, és ráhúzol egy szivacsot. PL:

[link]



Ha nagyon kevés halat raknál bele és sűrűn cserélgetnéd a vizet, max akkor lenne elég az a kis külső.

2016. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom túlnépesiteni,sem novennyel,sem halakkal.kezdetnek két fajta növényt akarok,anubiaszon és gömbmohán gondolkozom.tulságosan erős fényt sem szeretnék,bár nem tudom ezeknek a növényeknek,halaknak mekkora az igényük.Halak terén:piros neon halból 7,platti 4-5, páncélos törpeharcsa 3,meg ancit az algázót 1-et.Piros neonokkal kezdeném a betelepitest aztán a többi...
2016. nov. 20. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a powerhead belsöszürést is végez,vagy csak a vizet keringeti?Meg nem lesz ezzel túl erős az áramlás?Ezzel a vizkeringetési dologgal sem vagyok teljesen képben.Mik a szabályok,mire kell majd figyelni?
2016. nov. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!