Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Városligeti tóból guppit?

Városligeti tóból guppit?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, hogy ő a halait a Városligeti tóból szedte ( hálóval halászta..guppit meg mollit) az akváriumbába.

Ez legális egyáltalán?

A múltkor is egy kínai bácsit láttam, aki egy jó nagy vödört merített..én úgy tudtam hogy aranyhal él meg csak ott.. ezek szerint vannak más fajták is? Ha igen milyenek?:)


2010. ápr. 30. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
van benne cápa:D meg bálna is ha akarsz ^^. am legális nyugottan csórjá a várostól :)
2010. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
teljesen egyetértek az előttem íróval! A cápával vigyázz, mert megerőszakol! :P:ASD:D:XxPxD
2010. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, legális-e, de bunkóság...
2010. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem egy drága hal a guppi,sokkal jobb ötlet,ha valamelyik állatkereskedésben próbálkoznál!
2010. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az állatkereskedésekben nemesített,agyontenyésztettek vannak.. a vad változatúak sokkal nagyobbak és szebbek.

[link]

ilyet pl egy üzletben nem láttam meg. Csak emiatt érdekelne..

2010. ápr. 30. 17:56
 6/9 anonim válasza:
85%
a lopás mióta legális? :)) okos.
2010. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azokat a halakat nem az önkormányzat telepitette oda :) valaki megunta sajátját, és szépen beleöntögette, és tízen pár év alatt egy ilyen klassz kis populáció jött létre. nyugodtan vigyél haza egy befőtes üvegnyit, hidd el, maradni fog még egy pár abban a tóban. egyébként meg tényleg jóval strapabíróbak lettek így.
2010. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem legális és általába van rajtuk valamilyen paraZITA
2010. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húú ingyen guppi!!!Hol lehet ilyet halászni???Azonnal kell!!:) :DDD
2011. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!