Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literes akváriumban heti...

Toma781 kérdése:

20 literes akváriumban heti hány liter vizet cseréljek?

Figyelt kérdés
10 red cherry lesz benne meg talán pár csiga. Atman jka-hf0400 szűrő
2016. dec. 30. 23:04
 1/2 anonim válasza:
az attól füg.. ugye a red cherryknek nagy a szimbiotika igénysük, viszünt a szűrő meg nem bírná a sok lerakódást a pumpában, ezért köztes kellene. a csigákkal meg nagyon vigyázni kell ilyen szempontból, mivel a sűrű viízváltás náluk is növelei a nyálcömölt. És abba bele halhatnak a cherryk Ezért én azt mondanám, hogy 50-100 között legyen. 75 lenne a pontos középút
2016. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Óvatos etetés és dús növényzet mellett heti 6-7-litert cserélnék az-az naponta kb 1-litert. Érdemes beszerezni egy 1-literes kannát és 1-2-3 naponta apránként cserélni de a heti 7-liter is jó. Én mondjuk a napi 1-kancsó cseréhez szoktam ez úgy berögződött nálam etetéskor levettem és nem volt vele több gondom, víz mindjárt ment az akvárium melletti vízipálmákra.:D Később ez a kislányom feladata lett, mármint az etetés és a vízcsere.:D
2016. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!