Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj az akváriummal?

Mi lehet a baj az akváriummal?

Figyelt kérdés

55 literes. 2 hete jár a víz benne, egy levegőztetővel és egy biobox szűrővel. Kaptam állatkereskedéstől baktériumos vizet amit az ő szűrőjéből szűrt ki. Ezáltal most csigák vannak a vízben. Viszont a növények és a víz sem néz ki valami jól. A világítás rendben van, mert a gyári mellé beépítettünk egy ledet is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. jan. 1. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Első ránézésre elég gyenge a világításod. Pontosan milyen csővel világítasz? Kelvinszám is érdekel, nem csak a wattszám.


Tápozni is kell, bár sok növényed nincs,ugyanakkor az a növény több fényt igényel, mint amit te biztosítani tudsz.

2017. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt vettük hozzá, a gyári adatait azt most nem tudom megmondani, de az gyengébb.

2017. jan. 1. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
LED-del nem vagyok képben, én még a t8 és t5-öt használom. Viszont a többiek tapasztalatai alapján a jó led még nagyon drága. Ez se tűnik túl jónak.
2017. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 Watt. 6800 K. Mennyi lenne ideális egy 55 l es akváriumhoz?
2017. jan. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!