Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baj a 15 literes akvárium...

Mi a baj a 15 literes akváriummal?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom mostanában hogy maximum 30 liter és hogy ne használjunk 15 literes akváriumot. De miért ne? És ha nem lehet akkor a boltban miért árulják?

2016. szept. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj vele?

Nos.. tegyük fel, hogy te 150 cm magas és 50 kiló vagy. A szobád amiben aludhatsz/ élhetsz egy ilyen lenne.

[link]


Na , mi a baj? te tudnál ilyenben élni?


15 literes akváriumban csak olyan állatot tarthatsz aminek bőven megfelel a 15 literes mozgástér. Többnyire élő növények tárolására jó, vagy keltetőnek használják.

2016. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minimum 30*

Azért mert csigát,növényt vagy ajámit tarthatsz benne csak halat nem.

2016. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, ok nem kell felkapni a vizet csak kérdeztem. Am 162cm vagyok es 50 kg XD

2. válszoló köszi a válszt ertem

2016. szept. 3. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez nagyon kicsi akvárium.

Nehéz benne fenntartani a biológiai egyensúlyt + a szükséges felszerelések, aljzat is sokat levesz az akvárium méretéből.

De egyébként ezt nem mi találtuk ki, állatvédelmi törvény van arra, hogy 30 liternél kisebb akváriumban nem tarthatsz kifejlett gerinces állatot.

Ennek ellenére, (mint már mondta az előttem szóló) remek növényes akvárium lehet, néhány csigával. Vagy karanténakvárium. Vagy szülőszoba.

2016. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Drága! Én nem kaptam fel a vizet csak megmutattam másképp, hogy eltud képzelni, hogy élhetnek halak. Talán így meg is érted, hogy miért nem jó az akvárium.

2016. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neked mi a bajod a börtönnel? ugyanaz a halnak...
2016. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat mindenkinek.
2016. szept. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!