Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik halat mivel kell...

Melyik halat mivel kell etetni? Melyikek a költségesek?

Figyelt kérdés

nem halfajtákra gondolok hanem pl pontyfélék,pontylazacok,harcsák...

de ha van külön igényes hal azt is írjátok,már csak azért mert nézegettem halkajákat és nekem személy szerint drágák ahhoz képes milyen kicsi dobozosak,a lemezes az ami olcsó és nagy kiszerelésben is van


2017. jan. 3. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

hallod, ha neked a kaja drága akkor ez nem te hobbid...


akvárium, berendezés, szűrő, fűtő, lámpa... stb ezek 100 szor drágábbak mint a kaja.

2017. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első ránézésre valóban drágának tűnnek, de sokáig elég egy doboz. Jó minőségű tápokat keress pl. Jbl, Tetra, Sera. Én a Jbl-t veszem. A lemezes táp szinte mindegyik halnak megfelel, mert lebeg, de le is süllyed. Algaevőnek speciális tabletta kell (pl Jbl NovoPleco). Amúgy az etetés lesz a legolcsóbb...
2017. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ezt mind 1x veszed meg,még azt a kis maroknyi tégelyt havi többször is és ott van kb 1000-7000 ft,neked ez kevés?különben se erre voltam kíváncsi
2017. jan. 3. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nagy kiszerelésbe veszed a 7000 ft-nyi kaja kb 1 évre elég neked :DD lassan 50 tropheusom van, minőségi kaját(tropical spirulina forte 36%) veszek nekik, 5000 ft ért kb 4 hónapi adagot vettem vagy többet, nem a plázába kell venni... :P
2017. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
készülj fel töki, h a villanyszámla több lesz mint a kaja :DDD
2017. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 2.
2017. jan. 3. 17:49
 7/8 A kérdező kommentje:
állítólag a villanyszámla max olyan 3000/hónap egy nagy akváriumnál
2017. jan. 3. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
igen , az enyémnek is annyi (600liter),de kaja nincs annyi ,h ha kiszámolod, leírtam :D
2017. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!