Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 50*30*30 cm méretű akváriu...

Valaki valahol 013 kérdése:

Egy 50*30*30 cm méretű akvárium megfelelő lenne egy törpe tarisznyaráknak? Ha nem, milyen más tarisznyarák fajtának lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek. Gondolkodtam a vámpír törpe tarisznyarákon is, de szívesen utánanéznék több fajnak, természetesen csak olyanok érdekelnek, amiknek elegendő ekkora hely. Szívesen vennék nagyobb akváriumot, de helyszűkében vagyok, már egy terrárium négy gekkóval van az asztalomon. XD

2017. jan. 7. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Szia! Hát inkább a 60*30*30 az ajánlott amennyiben többet (2) akarsz tartani! Úgy kalkulálj még a mérettel, hogy szeretnek sütkérezni tehát kell be egy kő is. Minden ráknak legalább 1 kő szükséges.

A törpe tarisznyarák jó választás, szerintem jobb ha egyedül van! A hímek (több esetén nyilván) komoly sérüléseket is okozhatnak.

Nem vagyok biztos válaszom helyességében szóval kérdezz meg egy ezzel foglalkozó szakembert is!

2017. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!