Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem két rami halat...

Tegnap vettem két rami halat és 10 db vörös neont a kereskedésben teljesen jól elvoltak egymással de ahogy beengedtem az akváriumba az egyik rami hal agresszívvá vált mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Az akváriumot direkt megpróbáltam dél amerikai stílusban berendezni ezért is vettem melléjük vörös neonokat, úgyhogy a körülmény megvan nekik maximálisan. Viszont ennek ellenére az egyik rami folyamatosan „üldözi” a másikat az akvárium falának löki és a neonhalakat is folyamatosan zaklatja. Az sérelmezett rami folyamatosan próbál elbújni a szűrő és a növények mögé de mindig megtalálja a másik. :/ mit tudok ez ellen tenni? pár hét múlva lesz egy másik akvárium a házban oda áttudnám tenni egyiket de addig is mit tegyek hogy ne szedje szét az egyik a másikat? akvárium 54l

2017. jan. 16. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
szted mit lehet csinálni 9 es egy olyan hallal aminek túl kicsi az akvárium ? :D segítek: vissza kell vinni, más opció nincs...
2017. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha bármilyen állatot veszel deritsd ki elötte az igényeit. És ha kutyát veszel nem két percig beszélsz a tenyésztövel , nem két kérdést teszel fel mint ahogy valaki emlitette. Próbáld külön tenni öket minél hamarabb mert igy csak szenved az a szegény hal. Vagy vidd vissza addig a kereskedésbe és kérd meg hogy tartsák meg neked addig amig lesz másik aquariumod már úgyis kifizetted.
nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!