Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a guppy terhes?

Ez a guppy terhes?

Figyelt kérdés

Ha terhes tegyem külön a többitől?


[link]

Ha külön teszem akkor nem lesz szürője,se buborékoztatója.. mit.csináljak?



2017. jan. 31. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ne tedd külön, hogy megöld. Inkább maradjon a többi közt ha nem tudod megoldani.
2017. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2017. jan. 31. 20:54
 3/5 holnaptegnapja ***** válasza:

Ilyenkor egy kisebb akváriumot szoktak belemeríteni a nagy akváriumba. Akkor egy hőfokon marad a víz, ugyan olyan oxigéndús lesz és szülésig védett lesz az anya.

Ahogy megszülettek a kicsik, azonnal vedd ki az anyát és csak a kicsiket hagyd egy helyen.

Amennyiben mind szeretnéd megtartani.


Mert a szülők és a többi hal eledelnek fogja tekinteni őket.

Ami bizonyos mértékben nem is baj, mert rendkívül gyorsan szaporodnak. Nem tudsz majd mit kezdeni velük.

Tele lesz az akvárium a guppykkal :)


(nekem is voltak régebben)

Én benne hagytam a nagy akváriumban, mert olyan sok búvóhely volt, hogy az életrevalók megmaradtak.

A többit megették.

Végül mégis rengeteg lett.

2017. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes. Létezik úgynevezett halkeltető háló, amit lehet szinte bármelyik halasboltban kapni. A hálót az akvárium széléhez lehet rögzíteni. Beleteszed az anyát, megvárod még megszül, majd visszateszed az anyát. A hálóban kell hagyni pár hétig hónapig a piciket, ha már kellően nagyok szabadon engedheted őket. (Szerintem már kb 1,5-2 centi után nem bántják a többiek. A legnagyobb hal méretétől függ.)
2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
78%
Úgy is kevés a növényed vegyél egy maréknyi tüskéshínárt és dobd a víz tetejére, közte biztosan túléli néhány. Más úszó növény is jó csak talán ez a legjobban elterjedt és nem is drága. Ne aggódj lesz itt hal bőven csak győzd kitalálni, hogy hová teszed őket, pláne ha a többi is elleni kezd majd.
2017. febr. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!