Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől vált szét a Molly-m farka?

Mitől vált szét a Molly-m farka?

Figyelt kérdés
eddig egyben volt,de másfél hete szétvált kisebb részekre.a kedve jó enni is eszik.semmi más baja nincs.
2010. máj. 7. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úszórodhadás! Nekem is volt régebben guppimmal, szumátraidíszmárnámmal, mollymal.Erre kaphatók valamilyen antibiotikumok.Én metlinkéket használtam egyedül.Az gondolom neked is van. Rakd külön minél előbb, nehogy a többi hal is elkapja!Ott neki is jobb lesz! Egyébként ha jól gtartottad a haladat akkor ezt mindenféle gyógyszer nélkül túlkéne, hogy élje.Élőeleséget adj neki! Én még FOOD gyógytápot adtam neki.És meggyógyult, de türelem kell hozzá!Ja,és több oka is lehet, hogy miért vált szét:Nekem azért, és valószínüleg neked is ezért: Más hálak általi úszócsipkedés!Sok sikert, majd még körül nézek!
2010. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fátyolfarú aranyhalamnak szálakra szakadt fel, de nem úszórothadás, azt ismerem. Sztem magának szaggatta szét, túl közel ment a szűrőhöz, meg a műnövényekbe is belebújt és megakadhatott.
2010. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szentpety ***** válasza:
Régen nálam is előfordult, hogy beszakadozoztt a halaim úszója. Tanácsolok legalább egy 3/4-es vízcserét,és adagolj a vízhez 10 literenként egy csapott mokkáskanál kősót (jódmenteset!!!) Nálam bevált:)
2010. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat,most egyenlőre különtettem,a vízbe csepegtettem parakill turbó oldatot,és reménykedem,hogy megmarad:(
2010. máj. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!