Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha egy kis halat (Guppit)...

Ha egy kis halat (Guppit) megfognék és élve lenyelném, akkor érezném ahogy mozog a gyomromban, vagy rögtön megdöglene?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyád szeret?
2017. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Próbáld ki:-D

És ha ficánkol akkor próbáld ki nagyobb hallal pl ponty:'-D

2017. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mrs.rogers válasza:
75%

Nem tudom, hogy ezt a kérdést csak viccnek szántad-e, de tessék, itt van rá tudományos magyarázat :'D Először is, sok mindentől függ, hogy élve maradna-e szegény hal.*válasz bizarr tudományos kérdésekre*

1. A nyelésed sebességétől: ha gyorsan lenyeled, akkor hamarabb vízhez jut, de ha nem, akkor valszeg megfulladna szegény.

2. A gyomrodban lévő tartalom kémhatásától, értelemszerűen a halak nem túlzottan szeretik a savakat. Meg úgy senki.

3. A gyomrodban lévő tartalom anyagi minőségétől: tehát, hogy mondjuk aznap csak csokit ettél, akkor R.I.P hal, de ha mondjuk csak vizet ittál, akkor van némi esély. NÉMI.

4. A halacska méretétől: ha egy nagyobb guppit nyelsz le, akkor az nem érzi kellemesen magát a nyelőcsövedben.

5. A gyomrod méretétől, a benne lévő folyadék oxigéntartalmától: ha a gyomrod kicsi, a vízben oldott oxigén mértéke is kicsi, megint R.I.P halacska, de ha nagyobb, és az oldott oxigén mértéke nagyobb, akkor talán azt is érezheted, hogy mozog ^-^! Feltéve, ha eddig nem halt meg, aminek persze vajmi kicsi az esélye.

6. Helyzetedtől: ha fejen állva nyeled le a halat, akkor tuti, meghal. Ha nem, akkor csak valószínűleg.


Egyelőre ennyit tudtam összegyűjteni, de szerintem ezek a tényezők még függhetnek a nyomástól, a légkör anyagi összetételétől és a hőmérséklettől is. Szval, ha ajánlhatom, ne nyelj le guppit. EGÉSZSÉGEDRE!

2017. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
30%
Nem ereznel semmit. Gyomorsavad kb azonnal kinyirna. Ha meg nem akkor abban a rovid idoben nem tudna erintkezni veled csak a gyomorsavban vergodbe. Egyebkent hogy jut eszedbe ilyen brutalis dolog?
2017. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokat változott a világ. Tudtátok, hogy valamikor, valahol az elmúlt évszázadokban divatos volt az aranyhalak lenyelése? Valami egyetemisták kezdték, azt hiszem. Elég mesés számú halacskát nyeltek le, a komoly versenyzők élve, a szendébb leánykák szirupba fagyasztva...

A mozgásukról viszont nem olvastam. Személy szerint nem is érdekel, ama ritka esetekben, amikor állatot eszem, mindenképpen halott példányról van szó (kivéve, ha pl. egy kukac van a cseresznyében, de az túl apró s nem érzem). Csak növényeket eszem élve.


Az világos, hogy a gyomorsav rövid úton kikészíti, de az alapos hozzászóló gondolatmenete tetszik, bár nem vagyok szakértő, hogy megítéljem, mennyire helytálló. De tetszetős, szerintem ennyi szinte bárkinek megfelel. Akinek nem, annak nem mondom, hogy próbálja ki, mert szegény guppik, de...

2017. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próba,cseresznye😂

Örülök,hogy ilyen komoly gondolatai vannak egyeseknek😑

Szegény halacska🐠

2017. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Az ázsiai országokban elég nagy hagyomány van az efféle brutalitásoknak. Az ilyen élve evés, főzés, daraboás, élve kivéreztetés, csonkítás számomra visszataszító, embertelen dolgok de ezt ítélje meg ki-ki saját maga. Feltételezem a kérdező is csak kíváncsiságból érdeklődött és nincs szándékában élő halat enni.
2017. febr. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pósfai Bendi válasza:
Te beteg vagy. Próbáld ki tűzhallal akkor te előbb fogsz meghalni.
2017. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!