Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek le kell feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le kell feküdni valakivel rögtön ahogy van lehetőség csak azért, mert járunk, meg vannak érzelmek és vágyak? Vagy normális dolog az, ha inkább várnak, jobban beleszeretnek egymásba, megismerik egymást és akkor történik meg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen várnék amíg jobban ismerjük egymást. Sőt, addig a járással is várnék. Meg amúgy is jobban szeretem, ha szép lassan haladunk, mindig egy kicsit többet csepegtetve, mintha egyszerre bummbele mindenbe.


24/F

2016. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szintúgy, ahogy az első.
2016. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos kor fölött felesleges,fölösleges köröket futni,húzni egymás agyát.

Ha vannak érzelmek akkor meg főleg,különben is jobb ha időben kiderül,hogy e téren is összeilletek e vagy sem.

2016. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember jó estben érzi, hogy mikor érett meg rá a pillanat, szerintem. Ez nyilván függ attól, hogy milyen kapcsolatot keres a két fél, meg hogy milyen gyakran és mennyi, milyen időt töltenek el együtt.

Túl korán belecsapni a lecsóba is lehet rossz döntés, de a felesleges időhúzás se jobb.

Ez a jobban beleszeretnek egymásba szöveg szerintem ott hibádzik, hogy

1. ennyi erővel várjunk éveket, hisz jó esetben a kapcsolat az idő során csak erősödik, ahogy az érzelmek is

2. az intimitás maga is fontos része a "jobban egymásba szeretésnek"

2016. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 trükkös válasza:
Minden esetben más és ha kívánsz valakit akkor élvezni kell minden esetben mert csak magadnak ártasz nem szabad pszichológuskodni, a boldogság mindenek felett van !
2016. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én 20 éves vagyok és szeretem kicsit húzni az időt, lehet 30-40 évesen nem húznám ki tudja :D
2016. ápr. 9. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más a preferenciája. Én is a húszas éveimben vagyok, de én nem szeretem húzni-vonni a dolgokat, hogyha megbízunk egymásban, megvan az összhang, el tudunk beszélgetni és megvan a kémia, akkor ha úgy hozza a helyzet, én nem várok sokat.
2016. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!