Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire lenne szükségem egy nano...

Mire lenne szükségem egy nano gömbhalas élőnövényes akvához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tapasztalatlan vagyok még gyakorlatban de már egy ideje olvasgatok utána, hogy mit hogyan kéne. Úgy gondoltam ez az összeállítás jó lenne kezdetnek.

pár gömbhalat és egy kis raj neont gondoltam bele.

viszont mivel szeretnék bele köveket ágakat és növényzetet nem tudom mekkora akvára lenne így szükségem. és abba hány db hal mehet majd bele ha kész az aksi, és letelt az a bizonyos 3 hét üresjáratás. illetve mekkora szűrőt milyen vízmelegítőt, és egyáltalán milyen növényeket választhatok bele.


2017. márc. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

neonnal nem jó ötlet, azoknak nagyobb akvárium is kell. 80 liter körül, gombhalnak elég 40 is.


[link]

2017. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oké olyan kicsit nem akarok, de egy 90 liter körülibe nem mehet a 2?
2017. márc. 2. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet piszkálnák neont
2017. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90 loterbe már mehet a 2 faj. Gömbhalból csak 1 hím legyen, a többi nőstény. Neonbol akorába már mehet 12db. Ha szép növényelet szeretnél akkor kelleni fog táptalaj és arra normális fedőréteg(NEM bazalt, se homok, se NEM kavics) ha komolyabb növényest szeretnél akkor co2 re is szükség lesz. Fűtőből 150watt-os lenne az ideális.
2017. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!