Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl babák gondozásához...

Axolotl babák gondozásához légyszi adnátok tanácsokat, az lehet baj náluk hogy testvérek a szülők?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben kaptam 2 axit, jelenleg egy 113 l-es akváriumban laknak. A ma esti etetés közben vettem észre, hogy a lándzsás vízipáfrányon békapetékhez hasonló dolgok vannak ragadva. Kb. mennyi idő míg kikelnek (ma/ tegnap/ tegnapelőtt rakhatta őket a nőstény)? Rakjam majd át a szülőket/ kicsiket ideiglenesen egy 54 l-es akváriumba? És nagyon megköszönném, ha valaki az etetésükről is írna.

2017. márc. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az minden állatnál probléma ha testvérel a szülők. Torz, degenerált udódok fognak születni, gyakrak életképtelenek, nagyon szomorú látvány de szived nem lesz végezni velük pedig így senkinek se kellenek majd. Ez hatalmas felelőtlenség.
2017. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom őket, de még nem tudom, hogy testvérek-e a szülők. Egyébként nekem azt mondták, ha tenyészteni akarom őket speciális akvárium kell más berendezéssel és én nem tenyésztőakváriumnak rendeztem be a mostanit, de ez őket annyira nem zavarta. Akkor most válasszam el a szülőket?
2017. márc. 6. 22:11
 3/5 Liki István ***** válasza:
Ha nevelni akarod, legelső már ilyenkor a sórák keltetés, mivel az első két hétben ezt eszik legjobban! Sórák nélkül 3-4 napos korukban éhen pusztulnak! Amúgy nem kis feladat felnevelni az axikat!
2017. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Öntözd meg őket jól, etesd szénával, vidd ki a hóra, hogy melege legyen.
2017. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam levegőztetett műanyag kádba is felnőttek!
2017. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!