Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Kérdésem a következő...

Üdv! Kérdésem a következő lenne. A sima egyszeri barna műanyagcserép jó e akváriumi ültetőtálnak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Jó kérdés, én csak akvarisztikai célra gyártott műanyag terméket mérnék az akváriumba tenni
2017. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Bár ha emlékezetem nem csal B.Joci 1,5 literes ásványvizes flakon aljába ültetett , szóval az jó lehet. Elvágta egy késsel , és talán a valisneriát ültette abba. Low tech FB növeenyes csopiba megtalálod, biztos segít.
2017. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
A műanyagoknál nagyon nehéz megmondani, hogy tartalmaz e olyan anyagokat ami idővel kioldódik és az mérgező e, hiszen még az emberi fogyasztásra szánt ivóvíz pet palackjait is kritizálják egyes vizsgálati eredmények. Az biztos, hogy a víztiszta színezék nélküli cuccok biztonságosabbak, hiszen legalább színezéket nem tartalmaznak. Én általában üveget, természetes cserepet, porcelánt szoktam ajánlani de simán belemerném tenni a pet palackot is. Azt, hogy a te barna csereped jó e, őszintén szólva fogalmam sincs, ki tudja miből és milyen adalékanyagokkal gyártották. Érdemesebb lenne ételtartó edényeket használni, talán azok gyártását meghatározzák és ellenőrzi is valaki. Legalábbis remélhetőleg.
2017. márc. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 patterson ***** válasza:
a PET plack a jó...mivel ivóvizet tartanak benne..
2017. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!