Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illene hozzám a sima barna...

Illene hozzám a sima barna vagy sötétebb barna haj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval tudom hogy már uncsi ez a hogyan lehet eltűntetni a szeplőket stbstb.Tudom hogy nem lehet véglegesen mert el mész egyszer a családdal nyaralni és ugyanúgy kijönnek.Nekem is vannak itt az almácskáimon(nagyon nagyon nem szeretem őket) és kérdezni szeretném hogy aki próbálta halványítani és sikerült is neki az mit használt hozzá vagy hova ment segítségért.A hajam vöröses barna mint a szeplők de sötét barnát szeretnék hogy ne legyek annyira "vörhenyes" illene hozzám?Kritikát elfogadom rosszindulatúságot nem.Előre is köszönöm a válaszokat.

[link]

15/L



2015. júl. 5. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a mostani hajad is! De én azt mondom, hogy barna haj jobban állna. Csak jól meg kell csinálni :)
2015. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Juj, nagyon szép vagy, egyáltalán nem keltesz "vörhenyes" hatást!! :)

Vörös hajjal is nagyon jó, de szerintem is jól állna nagyon a barna.

Picit a fiatal Lindsay Lohanre emlékeztetsz :)

2015. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a mostani színe, szerintem jól is áll és egyáltalán nem olyan vörös

de a barna is jó lenne (viszont a helyedben én nem festeném be, mert a mostani tényleg jó)


amúgy szerintem ne vasald, mert így is hosszúkás a fejformád és az csak tovább erősíti

2015. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sötétbarnával még gyönyörűbb lennél. :)
2015. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is érdemes a barnát kipróbálni, akár sötétet is

Clinique meg Vichy termékek között van olyan, ami ilyen bőrfoltokra való krém, de ennek azért kérdezz utána, hogy szeplőre jó-e

2015. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
határozottan világosabb
2015. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Szerintem igen, illene hozzád. :)
2015. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!