Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki meg mondaná kép alapján...

Valaki meg mondaná kép alapján hogy terhes-e a guppim?

Figyelt kérdés

kb.2 hónapja vannak meg 5 hím 7 nőstény guppim,az össszes nősténynek meg van duzzadva a hasa és mivel mág kezdő akvarista vagyok nem tudom hogy szülni fog-e

[link]



#guppi #terhes guppi #guppi ellés
2017. ápr. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100% :)
2017. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ja, fialni fog.
2017. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!mit tudok tenni annak érdekében ,hogy minél több ivadékot meg tudjak őrizni anélkül hogy ellető dovozt vennék?
2017. ápr. 2. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől már a napokban ivadékokat várhatsz! Amikor kicsit "megkockásodik" a hasa formája és félrehúzódik a többitől, akkor lassan elleni fog. Én mindenképpen ajánlanék egy elletőhálót vagy dobozt, én is mindig abba rakom őket, nem olyan vészes az áruk de házilag is tudsz csinálni szúnyoghálóból és drótból.

Illetve ha jó növényes és sűrűn ültetett az akváriumod akkor nagyobb eséllyel bújnak el a kicsik, nálam is mindig van egy-kettő aki meglép elléskor, ők szépen elbújnak a növények közt!

2017. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Legjobb bújóhely a víz tetején úszó májmoha és tüskéshínár ill minden hínárféle vagy a vízfelszínt elérő sűrű növényzet, alul és középtájt a moha és páfrány félék jó rejtekhelyek. Szerintem ha csinálsz egy 30%-os vízcserét azonnal elleni fognak.:D
2017. ápr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"ellés" - olyan furán hangzik ez a szó ha halakról van szó xD
2017. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát, írhattam volna szülést is, amúgy tényleg furcsán hangzik. Az sem rossz amikor azt írják (gondolom gyerekek), hogy lebabázott a halam.:D
2017. ápr. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!