Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következő tények ismeretében...

A következő tények ismeretében ki mondaná, hogy terhes vagyok és ki, hogy nem?

Figyelt kérdés
Március4-én jött meg, március 8-án voltunk együtt (egymással ez volt az első), ezen a napon még egy icipicit meg is volt (kis pötty betéten). Többször voltunk együtt, a megfelelő időpontban kivette. Pár napja rossza a gyomrom, hányingerem van, szédülök, a gyomorszájam fáj és hasmenésem van. Ma véres volt (inkább rózsaszín és alig észrevehető) a wc papír két wc -zés után. És a petefészkem nagyon feszít. (ezt nem tudom máshogy eírni).Ami még információ, van gyerekem, aki inszeminációs, mert nem sikerült teherbe esnem. Tudom, hog a hónap bármely napján teherbe lehet esni, ezt nem kell megírni, inkább az érdekel, hogy aki a ciklus fenti idejében volt együtt a párjával, terhes lett -e?
2016. márc. 20. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem jön meg következőnek,egy teszt megmondja.
2016. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján azt mondanám,hogy nem vagy terhes.Viszont egy hasonló vírus terítette le nálunk a családot a múlt héten.
2016. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A teszt oké, de most azzal is bajban vagyok. Mert ha menstruáció alatt lettem terhes, akkor mikor teszteljek? Elvileg most ovulálok, ha jól számolom, olyan hülyén néz ki hogy most teszteljek, mert ugye a tesztet általában az elmaradt menstruáció másnapján szokták csinálni...
2016. márc. 20. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Èn csak azt tudom írni,ami velem is törtènt.Kb 2 hetes terhesen ment a hasam(tenyèsztès semmi) rossz volt a közèrzetem.Kaptam gyógyszert,de nem múlt el tőle,majd csak egy hèt múlva.Furcsáltam is.Aztán kiderült,hogy terhes vagyok...

Tehát a tünetek alapján akár lehesz terhes is.

A többi kèrdèsben nem tudok segíteni.

2016. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztet bármikor csinálhatsz,bár talán mèg korai,nem biztos,hogy kimutatja.
2016. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a tünet lehet gyomorvírus is. Meg peteérés is. Kicsit meglepődnék, ha valóban terhes lennék úgy hogy amúgy sosem sikerült teherbeesnem, még ovulációkor sem, pláne így nem (menstruáció alatt megszakításosan), de hát láttunk ennél cifrábbakat is.
2016. márc. 20. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 12 napja voltatok együtt,még ha meg is termékenyült a petesejted se lehet ettől a rosszulléted.A petefészek feszülés is inkább a peteérés jele.
2016. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ovut érzed, hányinger ilyenkor még ennyire intenzíven nem jellemző, esetleg csak jelzésszerűen. Ha egyik napról a másikra megszűnik ez a feszítő érzés, megnyugodhatsz, higy tényleg csak erről volt szó. Olyan sokáig meg nem élnek a spermák, hogy egy 2 héttel ezelőtti szexből megtermékenyítsék a petesejtet, így amiatt majd nem kell aggódnod :) hiába nem termékeny időszakban vagytok együtt, védekezzeek, hogy az ilyen parát elkerüljétek, főleg, hogy attól, hogy anno spontán nem jött a baba, lehet, hogy már képes becsúszni ;)
2016. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes.
2016. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remelem igazatok lesz mert tok kiborultam :-(
2016. márc. 21. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!