Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gurámi miért kergeti a...

A gurámi miért kergeti a fantom lazacaimat?

Figyelt kérdés
A gurámi békés hal hírében áll, vettem 2 db-ot (kicsiket), s az egyik folyamatosan kergeti a másikat is, és a 4 fantomlazacot is. Mi lehet az oka? Hogyan lehetne ezt a viselkedést megszüntetni. (150 literes az akvárium, bőven van helyük, növények is szépek, szóval az élettér oké)
2017. ápr. 18. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A gurami ragadozó. Szerintem több ok nem is kell a kergetőzés okának megfejtésére.
2017. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írta h nem kifejlettek. Biztos a közel azonos méretű halra táplálék lent néz...

Valamiért stresszes, írj le mindent az akváriumodról.

2017. ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* táplálékként
2017. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juwel màrkâjú akvàrium beèpìtett szűrővel. Ezeket kb havonta tisztìtom. Van egy levegőztető is pluszban. Fehêr apró kavicsos az alja. A 2 szêlên nagyobb leveles növênyek vannak, közèpen apró növèny. Pâr nagyobb kő s egy mocsàrfa. 6 corridoras, 1 arany anci, 1 vitorlàs 6 fantom lazac 2 növèsben lèvő guràmi s egy bèkès de kifejlett kèk szìnű M.anomala tìpusú hal lakja. Ezek közül a corrik màr 2,5 èvesek. Az èrdekes hogy csak az egyik gurâmi aggressziv a màsik nem, sőt azt is üldözi. Reggel s este kapnak kajàt amit szêpen meg is esznek. Szóval nem igazân èrtem. Ez az aggresdzor hal amúgy többet is eszik s màr kicsit nagyobb is a màsiknâl. Lehet hogy mêg többször kellene etetnem mert fejlődèsben van?
2017. ápr. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!