Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának jó társaság lenne?

Bettának jó társaság lenne?

Figyelt kérdés

Van egy kb 40 literes akváriumom , amiben betta fog lakni .

Társnak endler guppira és/ vagy almacsigára gondoltam . Ez így jó lehetne . Mert nagyon mmegtetszettek ezek a pici endler guppik. :)



#almacsiga #betta #40L #endler guppik
2017. ápr. 21. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
EGY darab bettának elég ez az akvárium, több halnak nem. A csigát nálam megette.
2017. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Betta kifejezetten magányos faj. Egyáltalán nem szereti a társaságot! Egyedül tartsd!
2017. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 komehere ***** válasza:
0%

tegyél bele max 2 nőstény bettát egy 10/15 búvó hellyel és sok növény-el. meglásd ellesznek nálam is így vannak.

guppi kat ne tegyél ha nem akarod , hogy betta vagy a guppi tépet legyen.

2017. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. Neked akkor nagyon szerencséd volt a hímmel, hogy 'kis' akiban nem amortizálta le a csajokat. Egy normális (vagy bolondabb) mellett nem lennének meg. Folyamatosan zavarná őket. Leamortizálná, megdöglenének...
2017. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megint én... van amelyik még 100l ben is kinyírja a nőstényt nem hogy 40 ben
2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél nőstényt bettát vilagtalan aki ajánlotta...
2017. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm szépen a válaszokat ! Akkor a kis drága egyedül lesz :)
2017. ápr. 22. 07:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a gond, de én sehol nem látom, hogy a 3-as írta, volna, hogy hím is van az akváriumában, vagy hogy a kérdező azt is vegyen. 2 nőstényt mondott, semmi mást.
2017. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 komehere ***** válasza:
én csak szaporításnál rakom egybe a bettaimmat , van 17 db om , tegnap sikeresen 2 pár leív vot , várom már a kis HM-osokat :D ill. a sima veltail pár-tól is :D bocs ha rosszul írtam ez van :D . jah gondolod ,akarnál majd nőstényt vagy mást 10 /20 l es aksiba 1 betta növényel simán elvan. de ha csak 1 et akarsz akkor tökéletes élete lesz nálad a megfelelő élelemmel :P
2017. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma megvettem a bettámat :) nagyon szép , kék színű ! És ahogy néztem koronás :)



Utolsó : gratulálok a kis halakhoz ! És sok sikert a felnevelésükhöz is :)

2017. ápr. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!