Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges, hogy egy kereskedé...

Lehetséges, hogy egy kereskedésben árusított halnak hiányzik az egyik hasoldali úszója?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy szép bíborsügér párt pár hete, és amikor legutóbb jobban megnéztem őket, úgy tűnt az egyiknek hiányzik a hasoldali úszói közül az egyik, bár amikor ilyen halaim voltak, akkor azok is néha "felhúzták magukhoz" ezeket az úszóikat, lehet itt is csak ezt láttam, de nem tűnt úgy, hogy ott bármi sérülésnek lenne nyoma. Lehet ilyen genetikai úton is vagy ilyen nem lehet és jó eséllyel csak én láttam rosszul?

2017. ápr. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
lehet h hianyzik neki, de lehet h te lattad rosszul :D hat most mi ezt honnan tudjuk, szerinted?
2017. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs kicsit hülyén fogalmaztam :D Inkább így kérdem: mennyire gyakori ez?
2017. ápr. 21. 18:41
 3/4 komehere ***** válasza:
én Vitorlásat vetem párba ,és egyiknek(nősténynek) hiányzik úszója de nemgond már 2 hó. megvannak és vígan úszkálnak :P
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PPguy válasza:
Vagy nem jol lattad es van neki,vagy ami megeshet hogy a kereskedesben rivalizalt egy masik hallal összeverekedtek, es megtepte az uszojat a masik. Nekem is volt mar tepett uszoju halam.
2018. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!