Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 literes akváriumba csereszn...

Toma781 kérdése:

80 literes akváriumba cseresznye garnéla, csokicsík, parázslazac, sepregető garnéla?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a csík továbbra is megeszi az rc-t tommen és sztem a lazac is simán. azt kihagyod jó lehet.
2017. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sem a lazac sem a csík nem eszi meg a garnélákat, nagyon kicsi a szájuk.
2017. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csíkba én is kételkedtem , ismerősömnek fogytak a gsrnik a csíkok meg eltűntek. Aztán tripla vastagon jelentek meg. Vedleskor tuti meg tudják enni. Mutatók képet ahogy a espei rasbora garnélát eszik, h ha gép közelbe leszek.
2017. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A csíkok már meg vannak és eddig nem vettem észre hogy ennék a garnélákat. A parázslazacra azért gondoltam mert 2-3 cm-re nőnek meg és kicsi a szályuk is. De még nem voltak parázslazacaim és nem ismerem a viselkedésüket ezért is tettem fel a kérdést
2017. ápr. 27. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Különleges esetek mindig vannak, ettől még nem biztos hogy jellemző viselkedés. Az espei razbóra pedig azért nagyobbra nő egy amandalazacnál. Szerintem a csíkokkal inkább az lehetett, hogy a garnélák elpusztultak és a foszló tetemeket ették a halak.


Ha megvannak a csíkok és a garnélák is, akkor majd úgyis kiderül hogy vedléskor mi lesz.

2017. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem az espei razborára gondoltam hanem a Hyphessobrycon amandaera
2017. ápr. 27. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom , nem is azért mondtam, csak példának ,h ha azok a kis vackok levadásszák a garnélát akkor már semmin se lepődök meg :)
2017. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet igazad van... :)
2017. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!