Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 168 literes kis kertitóban...

168 literes kis kertitóban milyen halat lehet tartani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 02:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Ha színeset akarsz,akkor ugye a jól bevált aranyhalak.Esetleg aranycompó.Lehet kárászt is.Naphalakat tenni bele.Küszt és egyéb apró tavi halakat.Razbórát,azok nagyon aktívak.Más nem igen jut eszembe.Esetleg koi,de abból vagy csak 1 et és nagyon kicsinek belerakni majd elaándékozni ha felnő va
2017. máj. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
bocs! elnyomtam a végét
2017. máj. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Csak olyat, amit (ill. a szaporulatot) majd ősszel a hideg beálltával el tudsz helyezni valahol, hogy ne a hideg vízbe dögöljenek bele.
2017. máj. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor lehet bele halat tenni, ha a szűrés megoldható. Aranyhal, aranycompó, kárász felejtős, a koi meg végképp.


Ami mehet: szivárványos cselle, kínai razbóra, egy darab naphal, tőzegsügér


Van néhány trópusi hal is amelyek jól bírják kint kb 15 fokos vízig: paradicsomhal, zebradánió, kolibrihal, vad típusú guppi, mandzsucsík, szúnyogirtó fogasponty

2017. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
tó? :D inkább pocsolya. legfőképp semmit, esetleg ha szűrőd és árnyékolod, de akkor is csak őszig.
2017. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
az első teljesen fogalmatlan , le se bagózd...
2017. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Simán kitelel.
2017. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
ja csak az általad említett halaknak 10-20szor több víztömeggel rendelkező tó kellene, te agyhalott...
2017. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

168 literbe?

Növényeknek tökéletes. Kinti halaknak nagyobb tó kell.

Aranyhal 200 litertől fölfelé koi pedig jóval több vizet igényel.

2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Főleg neked 4.!


Esetleg 2db oroszlánfejű aranyhal? Egyszer beszéltem egy tapasztaltabb akvaristával és Ő azt mondta, hogy 150 literben (mondjuk akváriumban) tart 6ot.


Én amúgy nagyon noob vagyok, de ahova költöztem van tó ami jelenleg üres, így jött az ötlet. Majd jobban utána olvasok.


Még egyszer köszi a válaszokat!

2017. máj. 6. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!