Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az almacsigám megette a...

Az almacsigám megette a guppikat meg az aranyhalamat?

Figyelt kérdés
90l-es aksi 1 tenyér nagyságú almacsiga és 3 hal lakta 1 arany kb 2 cm és 2 lány guppi ugyanolyan méretűk mint az arany de 1 napja nincsenek sehol. Sűrű a növényzet de enni se jöttek elő, tető van. Lehet megette őket a csiga?
2017. máj. 10. 00:17
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, ha megdöglöttek és rothadásnak indultak akkor talán, máról holnapra, élő halat biztosan nem. Szerintem csak elbújtak de ez sem jó jel lehet, hogy valami gond van a vízzel, vagy esetleg betegség.
2017. máj. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd őket az akvárium alján elpusztulva, vagy felakadva valahol. A csigák élő halra nem támadnak és nem is kezdik enni. Ha elpusztul akkor elkezdik "eltakarítani" a tetemet.
2017. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvannak élnek vírulnak hála az égnek. Reggel benyúltam az aksiba megpiszkáltam a növényzetet és eljöttek azóta itt úszkálnak elől már ettek is 😊
2017. máj. 10. 13:37
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
59%
Hát, dús növényzet mellett 90-literben ezek az apró halak nagyon eltudnak tűnni.:D Viszont ha az az "arany" aranyhalat akar jelenteni akkor ő még problémát fog okozni ha növöget, márpedig gyorsan nő. Csapatban érzi jól magát 300-liter vagy inkább e fölötti extra szűrésű akváriumban, itt csak rövid ideig maradhat. A guppikból is jobb volna kicsit többet tartani számukra viszont tökéletes egy dús növényzetű 90-literes akvárium. Gondold át érdemes e az aranyhalat megtartanod én elajándékoznám vagy elcserélném a helyedben. Természetesen ezek csak jó indulatú tanácsok.
2017. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van kerti tavunk oda lesz kirakva de még nagyon kicsi és a nagyok megennék /tapasztalat/ vagy koi vagy aranyhal nasi lenne a kicsi 8-10 centisen szeretném kirakni 😊
2017. máj. 12. 00:31
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
59%
OK.
2017. máj. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!