Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano akváriumba (30-40 liter)...

Nano akváriumba (30-40 liter) milyen összeállítást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Red Cherry garnéla szinte biztosan lenne benne, csak azért nem vonz, mert annyira kicsi, hogy csak közelről látszana, hogy ott van. A garnélák mellé még egy 6-8 fős gyöngydánió VAGY endler guppy csapatra gondoltam. Ajánlotok esetleg valami mást? Esetleg tegyek 6 db. törpe páncélosharcsát, vagy törpe szívóharcsát? Szerintetek milyen összeállítás az ideálisabb, hogyan lehetne elérni, hogy ˝élet˝ legyen az akváriumban? A garnélák a leveleken lennének, szóval valami elevenebb/mutatósabb halakra gondoltam melléjük. :)

2017. júl. 3. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Garnik mellé nem raknék már aljzatlakókat.


A két általad említett hal szerintem jó választás. Ahogy mondod, vagy az egyik, vagy a másik.

Itt van még néhány nanohal

[link]

2017. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó mind 2. Aktív mind 2 fáj. Az endlerből csak hímet vegyél.
2017. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 majorlevo ***** válasza:
szerintem harcsikat ne tegyél már bele a dánió jó választás,esetleg neonhalat ékfoltos razbit ajánlanák vagy kolibrihalat. :)
2017. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!