Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nevet adjak a halamnak?

Milyen nevet adjak a halamnak?

Figyelt kérdés

Lehet ki fogtok nevetni de az akvarium kulsejet a halak neveivel diszitenem, es nemtudom milyen neveket adjak neki

Segitenetek? 2 algaevo, 2 neonhal, 2 molly


2017. júl. 4. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz mit szólsz hogy Hullajelöltek?

A kérdésedre nem tudok választ adni ezen kívül, de annyit tudnék segíteni hogy így, hogy nem tudom az akvárium paramétereit is nagyon rosszul társítottál, neonból egy 10-es csapatot kéne tartani és a kevésbé meleg vizet szereti, a molli meg inkább a brakkvizet szereti ami jóval melegebb mint amin a neon elvan.

2017. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma 19:43 mondja a frankót.

Újabb felelőtlenül összeválogatott halak egy kínai cuccokból összeállított kicsi vízpokolban.

Kb annyira illenek össze, mint a tigris és a pingvin.

2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem hogy miért 10et kell tartani egyszerre.. biztos nem fogok annyit tartani.. utálom a neonhalakat, de amikor az akvariumot inditottuk be ok voltak az elsok akik belekerultek.. tudom hogy csoportos hal de nem nem fogok tartani 10 neont..
2017. júl. 4. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1: ha utálod minek vetted? egyáltalán..miaf___sz van veled,ha így állsz hozzá.


2: arra a kb. 2hétre amíg élnek nem mindegy? utána meg moshatod le..

2017. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked annyi eszed van mint egy molylepkének. :D Most akkor én utálom a szőke embereket de nem baj örökbe fogadok egy szőke gyereket és bezárom egy két négyzetméteres szobába egyedül kaja nélkül aztán hátha pár hét múlva eltűnik?

Ha már állatot tartasz az igényeinek megfelelő életkörülményt biztosítsd nekik nem azzal kifogásokat gyártani hogy utálod őket te biztos hogy nem fogsz tízet tartani....vidd őket vissza a boltba inkább.

2017. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es! És még nevet is akar adni nekik. Agyrém. :)
2017. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Eddig amit írtál tisztán mutatja, hogy ez a hobbi nem neked való. Ha játszani akarsz akkor azt ne élő állatokkal tedd, legalábbis ne olyanokkal amiknek az élete a te kezedben van. Nincs neked szükséged erre az akváriumra, add olyan emberkének aki hajlandó tenni is valamit a halaiért, azon túl, hogy elnevezi és kidekorálja a neveikkel az akváriumukat. Ne kínozd őket, add másnak ettől jobb ötletem nincs számodra, te pedig olyan állatot tarts amiről gondoskodni tudsz és szereted is.
2017. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Apokalipszis, Végítélet, Armageddon
2017. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!