Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csináljam hogy jobb...

Hogy csináljam hogy jobb legyen a panda coryknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megfordult a fejemben a variálás a két akváriumom lakói között. A kisebb akváriumba (96 literes) indításkor az öt albínó cory mellett volt 3 panda cory is. Volt egy úszórothadásos balhé a guppik miatt, és kettő sajnos elment belőlük, így egyedül maradt a kisebb panda a nagyobb albínók között.

Na már most van egy kétszer ekkora akvárium, ott lakik szintén három panda cory öt sima coryval és három gyászfoltossal.


Azon gondolkoztam hogy azt az egy pandát telepítsem inkább hozzá a nagy akváriumban a hármas csapathoz? Jól elvan amúgy a kisebb akváriumban is mert ugyanúgy rajban van a többivel, de én úgy veszem észre a nagy akváriumban hogy hiába egy fajta a corydoras és járnak sokszor együtt, azért a három kis panda mégis csak egy gangban van legtöbbször. Tudom hogy ők kisebbek is lesznek és lassabban is nőnek, ezért gondoltam rá hogy megoldás lenne-e hogy berakjam hozzájuk a negyediket?



2017. júl. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem túlterhelt a víz, rakd.
2017. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy együtt a fajtársaival biztosan jobb volna neki.
2017. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem megejtem akkor a következő vízcserekor a cserét, már ha hagyja magát megfogni a kis fürge. :D Úgy gondolom egy ilyen kicsi hal már nem oszt nem szoroz náluk.
2017. júl. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!