Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mogyoró fát bele lehet rakni...

Mogyoró fát bele lehet rakni az akváriumba?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve lett ki vágva,4 óra hosszáig főztem sós vízben utána 2 hétig áztattam sima vizben
2017. júl. 28. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Legközelebb ne főzd rommá. Pár perces forrázás elég.
2017. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Jókor kérdezed.:D De szerencséd van jó fát választottál a mogyorógyökér rendkívül szívós és időálló pláne ha nincs szétfőzve.:D Én mindenképp a gyökerét ajánlanám akváriumi használatra. Legközelebb csak dobd 1-2 percre forró vízbe és hagyd kihűlni, a szárítás és áztatás a fontos. A főzés nagy mértékben roncsolja a fa szerkezetét és ez által csökkenti az időállóságát. Gőzölni viszont lehetne ha van rá alkalmas eszköz, nem fontos csak úgy megemlítem.
2017. júl. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha jól értem a kivágott bokrot szeretnéd használni pedig ami neked kellene az a gyökér, érdemes lenne kiásni.
2017. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
a főzéssel megrövidítetted az élettartamát , a természetben se szokták.
2017. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!