Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literes akvárium nagynak...

200 literes akvárium nagynak számít?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mihez? Cápa tartásához például elég kicsi.
2017. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Guppik,aranyhalak,sügérek tartásához. Amúgy azért kérdezem mert az egyik ismerősöm mikor nálunk volt azt mondta elég kicsi,de én nem így gondolom
2017. aug. 5. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Általánosságban a "haltartók" (hozzá nem értő, halak igényeivel nem törődő emberek) között nagynak számít, sőt nagyon nagynak. Az akvarisztikában jártasok számára pedig inkább már csak egy átlag méretnek számít. Profik akik 300-500 literes aksikkal büszkélkedhetnek mondják kicsinek.

Szerintem amint valaki birtokol egy nagyobb akváriumot az onnantól kezdve az annál kisebbeket kicsinek érzi. Én is így voltam, amint berendeztem a 200 literest onnantól kezdve az eddig számomra nagyon nagynak számító 100 literes már kicsinek érződött.

2017. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
1 db aranyhalnak éppen hogy csak elég, de inkább 250 kéne.
2017. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. De nem lehet hogy azert mondta mert féltékeny? Mert neki "csak" 70L-es az akváriuma
2017. aug. 5. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Kétszáz liter nem nagy. Első hallásra nagynak tűnik, de mikor beüzemeled rájössz, hogy kicsi.

Nem vagyok profi akvarista, sem hallé gyártó iparos, szeretem a természetesnek ható akváriumokat. Sok helyet foglal a háttér, az ajzat, növények, bujkálók.... Ezért mondom, hogy nem nagy a 200 liter, ennyi élettér szerintem kell.

2017. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mondta. Figyelj, most ha ránézek a 200 literesemre azt semmiképp nem lehet úgy gondolom ennyi vízre mondani, hogy kicsi. :D
2017. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Guppit ne akarj aranyhallal sügérrel összerakni
2017. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre tartottam őket. Jelenleg csak guppijaim vannak meg pár tisztitó hal.
2017. aug. 5. 18:50
 10/12 Platypus ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Guppinak kényelmesen nagy, aranyhalnak és a legtöbb sügérnek épphogy elmegy. Ezekre a halakra vonatkoztatva teljesen jogosan nevezte kicsinek az akváriumodat. 50 liter moszkító razbórával telerakva szép nagy. 500 liter cápaharcsákkal borzasztóan kicsi. Az ismerősöd nem féltékeny, hanem a halaid igényéhez viszonyította az akvárium méretét.
2017. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!