Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy Dél-amerikai törpesügeres...

Toma781 kérdése:

Egy Dél-amerikai törpesügeres biotop akváriumba ez jó lenne?

Figyelt kérdés

Ez a talaj megfelelne?: [link]

És milyen fákat, gyökereket és köveket lehet bele tenni?

Egyik ismerősöm akarja megcsinálni és a halakat nem tudom hogy milyeneket akar csak azt tudom hogy kakadu törpesügér biztos lesz benne


2017. aug. 8. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ismerős mi ? :D


jó a talaj, fűzfa, szőlőtőke, mangroove, redmoor...

olyan formájú ami neked tetszik

kövek is mehetnek a meszes eredetűn kívül, mivel gondolom az ismerősöd lágyítani fogja a vizet.

mehetnek bele pontylazacok, corydorsok, attól függ ,h hány literes. ha jól emlékszem 200 literes van a haverodnak :)

2017. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam rajta de nekem egyenlőre csak 80 literes akim van de tervben van egy 200-250 literes. 80 literben meg gondolom 1 pár törpesügeren kívül mást nem nagyon lehetne tenni. Vagy nem tudom. Más mehetne e bele?

Haveromnak 365 literese van

2017. aug. 8. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a tanganyikai sügéreket is a 80 asba tartottad?:( 80 literbe mehet egy pár apistogamma egy csapat kistestű pontylazac meg egy csapat corydoras.
2017. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azokat 200-as ban viszont az el kezdett ereszteni és egyik ismerősünk megcsinálta de utánna megint el kezdett ereszteni és meg is repett az elülső fal szóval jött vissza a 80-as
2017. aug. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!