Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az állatkereskedésbe...

Ha az állatkereskedésbe foltos álgaevőt láttam, akkor elképzelhető, hogy az a fajta ami 30 centire is nő?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésbe néztem, észrevettem egyik akváriumba, 3-4 ilyen foltos, nem pöttyes, inkább ilyen terpmintához hasonló, világosabb volt az alap színe, és erre jöttek rá a barna foltok. És a méretük olyan 6 centi volt az algaevőknek. Van ez a leopárd mintás algaevő amiről olvastam, s az megnőhet akár 30 centi nagyra is, lehet hogy az a fajta volt?
2017. aug. 15. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg ott?
2017. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert elől volt az eladó és épp beszélt valakivel
2017. aug. 15. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
simán nőhet, valószínűleg az eladó se tudja...
2017. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eladót kérdezni teljesen fölösleges kör, totál világtalanok, szerintem egy anciról se tudják mekkorára nő.


Az a baj, hogy L-es harcsából van néhány száz fajta, ugyanúgy lehet 30 centire növő is, mint másfél méterre növő.


[link]

2017. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja , és 1 fajon belül is, pláne a népszerűbbek között, akadnak különféle színváltozatok, ami tovább bonyolítja a dolgot.
2017. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja végül sikerült megkérdezni hogy 30 centire nő.. Aztmondja nagyobbra... De megvettem.. Majd meglátjuk.. Ennek mekkora akvárium kell?
2017. aug. 15. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Különben sok hal nem nő ki az akváriumból. Akkorára nő meg amekkora helye van. Nekem is olyan halaim vannak 40 literes akváriumban amik elvileg 30 centisre nőnek. Akkoriban ezt nem tudtam, de így nem nőttek nagyobbra úgy 12-15 centinél. Már a második generációm van belőlük.
2017. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alighanem egy "leopárd"-anci lehetett!!!!
2017. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!