Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 literes akváriumba milyen...

80 literes akváriumba milyen halakat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy frissen berendezett, növényes akváriumom. Halakat majd akkor szeretnék bele, ha már szépen meggyökerztek a növények, és benövi a "gyep". Úgy néz ki, hogy ajándékba kapok Endler guppikat (kb.10 db). Neonokat szeretnék még. A kérdésem az lenne, hogy ezekhez betehetek egy hím bettát? Vagy bántaná őket? 10 Endler guppi és 10 neon elég? Vagy esetleg egy xifó párt elbír még? És egy algaevőt? Nem ancit, hanem azt a kisebb, sárgát (bocsánat, nem jut eszembe a neve) Vagy mit ajánlanátok?

A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


2017. aug. 17. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

itt nézelődj tökös :

[link]


és utána kérdezz h ha kinézted :)

2017. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tökös??? :'D :'D :'D

Köszönöm, megnézem! :)

2017. aug. 18. 18:48
 13/17 patterson ***** válasza:
19%
csak békés nano halakat (max 7 cm) 20-25 db-ot,guppik jók,3 xifo,algaevő törpeharcsa is 2 db,betta hím vagy nem bánt,vagy igen,xőt őt csipkedhetik a többiek...próba döntheti el,van ahol megférnek 1mással,van ahol nem,egyedfüggő,minden hal más....
2017. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. aug. 23. 09:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Patterson válaszát teljesen felejtsd el, nem bántásból de semmi nem jó benne. A 20-25 guppi borzasztóan sok, algaevő harcsából nem raknék kettőt 90 liter alatt, a sziámival meg csak a gond van. Xifót meg mint mondtam semmiképp se rakj bele, tiszta ellentmondásos a válasz, azt írja nanohalakat 7 cm alatt, a xifó meg megnő vagy 15 centire.
2017. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Tudom, köszönöm :) De megköszöntem, hogy segíteni akart :)

Már eldöntöttem, csak guppik lesznek és törpe szívóharcsák :)

(Már csak olyan helyet vagy személyt kellene találnom, akitől be tudnék szerezni néhány különleges szivárványos guppi fiút :)

2017. aug. 23. 13:42
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Patterson egy címeres marha :D
2017. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!