Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől jelent meg és mit lehet...

Mitől jelent meg és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az akvárium alján és az oldalán pár hete barna réteg jelent meg. Nem nyálkás, könnyen letörölhető, de nagyon zavar. Először a bent lévő díszen jelent meg, így azt lecseréltem, azt hittem, hogy ezzel megoldódott, de sajnos annyit értem el, hogy lassabban tért vissza.

Május óta van meg, két és fél hónapig semmi gond sem volt vele, se a hely, a halak száma és a táp sem változott.

Ötletek?



2017. aug. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Felment az ammonia ertek a vizben es ha jol tippelek meleg is van. Probald a vizet 24-25 fokon tartani. A szureseddel nincs minden rendben, ezert indult meg a barna alga. Hetente 2* csinalj egyharmados vizcseret, amig nem veszel nagyobb teljesitmenyu szurot. Latatlanba ennyi, nem tudni, mennyi noveny, hal van benne, milyen szures.
2017. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg a víz lehet túl meleg, az utóbbi időben nagyon felmelegedett a szoba :/

Két kis fiú guppi van benne, a készletet ajándékba kaptam, korábban már használták csak nagyobbra cserélték, elvileg a szűrővel még nem volt gond.

2017. aug. 25. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány liter? Bár 2 guppi nem kakál annyit, hogy baj legyen :)
2017. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Világítás? Vízcsere? Mekkora az akvárium?
2017. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!