Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Élő eledel a Bettáknak?

VallerVircsike kérdése:

Élő eledel a Bettáknak?

Figyelt kérdés
Bettáknak mit ajánlanátok? Élő eledelt vagy inkább szárított szúnyoglárvát? Én már rég óta szúnyoglárvával etetek, az élő eledelt még nem próbáltam és kíváncsi lennék a véleményekre!

2017. aug. 28. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem régen az volt hogy az egyik kisguppi beteg volt mert valami volt a farkaval aztan alig tudott uszni ugyhogy odaadtam neki
2017. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élő a legjobb minden halnak és ha sikerül valamilyen élő eleséget tenyészened, akkor a legolcsóbb is.
2017. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy aki nem jut élő eleséghez az fagyasztott kaját adjon és a szárított eledel csak kiegészítő legyen. Szúnyoglárvából szinte mindenhol kapható fagyasztott is, érdemes ezt adni a szárított helyett. Az csak jó, ha több félét is tartunk és felváltva etetünk velük. Szárított tápot, vagy férgeket én heti 1-2 alkalomnál többször nem ajánlom, még a jó minőségűeket sem. Természetesen adható sűrűbben is ez csak az én javaslatom. Arról viszont mindenkit lebeszélnék, hogy csak szárazzal etessen. Szóval kedves kérdező nem csak élő és szárított eleség létezik, vásárolj fagyasztott szúnyoglárvát.
2017. aug. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én már lassan 2 éve csak szárítottal etetem a Bettáimat is és a többi díszhalamat is. Eddig nem tapasztaltam semmi negatívat irányukban.

2017. aug. 29. 09:26
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én leírtam mit tartok jónak, mit ajánlok, a többi már a te döntésed.
2017. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szárítottal egy baj van:

Önmagában kevés, ha kap mellé vitamint akkor működőpépes, de hosszútávon vitamin nélkül nem a legjobb választás. A szárítás során, sokat csökken a tápértéke, és a szükséges vitaminok nyomelemek is elillannak. Találkoztam olyan termékkel, ami szárított és vitaminozott, ezek a termékek még a tűrhető tartományba esnek, de az élő után a fagyasztott a legjobb.

2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!