Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 8 cm fedöréteg elég ahoz hogy...

8 cm fedöréteg elég ahoz hogy az anci ne turja fel a táptalajt?

Figyelt kérdés
+ szunyoghálo kerülne a fedő réteg és a táptalaj közzé!
2017. szept. 11. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Már öt centi is elég, sőt, nekem van olyan ahol a coryk már úgy rendezték hogy csak 2-3 centi van, de még így se jön fel a táptalaj, szúnyogháló sincs (azt mondjuk feleslegesnek és bonyolítónak tartom, nem tudsz tőle ültetni, jól gondold át hogy akarod-e).

Meg igazából az anci nem túr, kicsit sem. A talajon is csak szívogat. A coryk és hasonló harcsafajok túrnak, de ők viszont kegyetlenül.

2017. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a hálot nemteszem !kösz a választ!Amugy 1 anci es pár panda cory van de neki tul nagy szemú a manado hogy mélyre ásson benn!
2017. szept. 11. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nincs aggódni valód! :) De ha homok lenne se lenne, mert 8 centin valami bitang nagy turkáló halnak kell lennie hogy kitúrja a táptalajt.
2017. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ekkora mélységre a fészeképítő halak túrnak le, ők viszont az üvegig kipucolnák.:D Pl az afrikai és amerikai bölcsőszájú sügérek a méretük többszörösének megfelelő gödröket, kövek alatti bujkálókat ásnak néha többet is. A harcsafélék max 1-2 esetleg 3cm mélységig fúrják be magukat, gyakorlatilag ők nem is ásnak csak letúrnak kaját keresni. Ancit még nem láttam konkrétan ásni, de még turkálni sem nagyon, ők inkább csak fötörnek a felszínen ha kaját éreznek. Az ancik miatt felesleges a szúnyogháló és a 8cm fedőréteg is.
2017. szept. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!