Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig legyen bekapcsolva a fény?

Meddig legyen bekapcsolva a fény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem sokára utazok el és az akváriumomat az itthoniakra bizom, viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy a 12órányi fényt hogy mondjam anyunak, mikor kapcsolja le és be? Reggel megy dolgozni és este ér haza? este kapcsolja be és egész éjszaka menjen a fény, majd reggel kapcsolja le vagy fordítva? hogy érdemesebb?

2017. szept. 29. 14:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én olyasmire gondoltam, hogy éjszaka menjen a világítás, majd reggel le és este megint be, de nem tudom, hogy jó a legjobb nekik
2017. szept. 30. 00:15
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne világíts este, éjszaka a halak és növények is "pihennek". Ahogy írta a kolléga, nappal fény, este sötét. Anyudnak nincs más dolga mint felkapcsolni reggel amikor elmegy dolgozni és lekapcsolni amikor hazaér. Ha hosszabb távú, vagy gyakori az utazásod én is mindenképp egy időkapcsoló beszerzését tanácsolnám, valamikor csak jár valakid városban.:D
2017. szept. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Istenem....



Nem írtunk különböző véleményeket!

Minden addigi választ én írtam, csak félreolvastam.


Véletlenül azt hittem azt kérdezed, mikor legyen FEL kapcsolva a világítás, (mert nekem úgy lenne logikus kérdezni)

ezért írtam, hogy nappal (legyen FEL !!!!!!!!!!!!!) kapcsolva.



De aztán észrevettem, és gyorsan korrigáltam, hogy LE ÉJSZAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aztán mégegyszer ugyanezt leírtam, megerősítésként, hogy NAPPAL FEL, ÉJSZAKA LE, MINT A TERMÉSZETBEN IS!!!!!!!!!!!!


Most 4-szer írom le ugyanazt.

És egész biztos, hogy utoljára.

2017. szept. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 patterson ***** válasza:
0%
jóember !!! 1.nappal kell világítani,nem éjjel. 2.a 12 óra lehet hogy sok,kérdés 1 literre literre mennyi watt jut, a közepes fény 0.5 watt/l,de ehhez a növényeknek is igényteleneknek kell lenniük,fényileg.3.mint írták már,IDŐKAPCSOLÓT vegyél,ha annyira sóher vagy hogy nem tellik rá,vegyl fel kölcsönt...annyira állítsd be amennyit eddig világítottál,és akkor anyukádnek csak ellenőrizni kell műx-e.
2017. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én is már le írtam, hogy nem tudok venni időkapcsolót, mert nálunk nem lehet kapni.
2017. szept. 30. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!