Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Műanyag kannában meddig...

Műanyag kannában meddig tárolhatom az /Ro/ vizet?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy vagy 2 honap elteltével öntöm az akváriumba!?
2017. okt. 4. 23:11
 1/5 soma9111 válasza:
Minek a rövidítés az Ro-nak? azon belül, hogy ionizált deztílált víz
2017. okt. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műanyag tárolóban semmiféle vizet semeddig se kéne tartani.
2017. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Jó-jó de azért ne essünk át a ló másik oldalára, az emberek 80-90%-a napi szinten műanyag palackokban tartott üdítőket és vizeket iszik, valamint műanyagba csomagolt élelmiszert eszik. Nem mondom, hogy ez így jó és ettől egészségesebben nem lehetne tárolni de azért nem minden mérgező ami műanyagból van. Szerintem egy olyan zárható műanyag edényben ami emberi fogyasztásra alkalmas étel ital tárolása alkalmas, sötét hűvös helyen a 2 hónapig bőven tartható bármilyen víz. Tele kell tölteni és úgy lezárni, fénytől és hőtől védett helyen kell tartani.
2017. okt. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mikrobiológiai intézetben egy többmilliós értékű, komplex egység állítja elő a nagytisztaságú, a desztillált víznél jobb minőségű vizet. A víztisztítás itt is RO-val (reverz ozmózissal) kezdődik, majd speciális gyantákon folytatódik, UV-s roncsolások következnek, és végül egy speciális egységben egyéb tisztítási folyamatokon megy át a víz.

Na, ez a víz is a gyártó által adott műanyag kannába csorog ki.

2017. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát persze, ráadásul maga a készülék is legtöbbször műanyagból van, legalábbis amit én láttam.
2017. okt. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!