Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üdv. Miképp lehetséges egy...

Üdv. Miképp lehetséges egy azonos Milesi vékony lazúros kannában eltérő színű festék?

Figyelt kérdés
Mi lehet szerintetek az oka annak, hogy Milesi mahagóni vékony lazúrral kezdtem el lekenni a terasz tetőnek szánt gerendáimat. A gerendák fenyő anyagúak 15*10 -es méretben.5 db-ot átcsiszoltam szalagcsiszolóval, . Majd a kannában levő festéket felrázva lazúrozó ecsettel lekentem. Ok. Rá 2 napra másik ötöt csiszoltam meg. Ezek 20*20-as méretűek. Minden más ugyan az. és dió színű lett. Ez mitől lehetséges? Ugyan az kanna. Felrázva. Minden ugyan az. és még is más szín. A fene sem érti.

2017. júl. 23. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A 20x20-as gerendák más anyagból vannak, mint a 15x10-esek.

Fenyőből is van többféle és mindet használják az építőiparban.

- jegenyefenyő

- vörösfenyő

- erdeifenyő

Nem a festék váltott színt az tuti!

2017. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Az anyag víztartalma valamint ha nem egy helyről van a faanyag minimális színeltérés lehetséges.Én anno lambériával jártam így és én is 99%-ban a Milesit használom de én a cseresznye színt.Itt a Skandinávnál vettem az anyagot Bp-n és vidéken a hiányzót és ugyan azzal az 5 literessel kentem más színe lett aztán a tulaj is kipróbálta és ámult és nem örült mert még egyszer át kellett neki kenni az egészet,hogy kevésbé üssön el egymástól.
2017. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!