Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy "füvesített" halas aksiban...

Egy "füvesített" halas aksiban hogyan takarítható a mulm?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni ilyesmit de mi lesz a mulm al?

Mert ugye ott a talajpórszívó nem játszik gondolom:)

120x50 es lenne az alja gondolom valami áramlás kéne de nem igazán tudom hogyan kéne. Ezért inkább kérdezek:) Ja meg ugye ha televan az alja növénnyel akkor aljzatlakó halak /harcsák/ is kizárva, jól gondolom?


2017. okt. 15. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kettő azért jobb külsőből, mert egy ekkora akvához amit kapsz az már elég hangos egy szobába pl. Szerintem. Azért is szoktak inkább kettő kisebbet. Meg egy biztosan nem képes normális áranmlásra, ilyen hosszú akvánál, és akkor rakhatsz bele mű cuccokat amik áramoltatnak. Talaj pl: Ada aqua soil amazonia, vagy Tropica aquarium soil. Bár a tropica kicsit világosabb. Általános aljzatot minimum 4 cm vastagságban szoktak, ha lesz alatta táptalaj. Táptalajból elég 1cm, a széleknél két cm-t hagyj ki.
2017. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Táptalaj kb 6 hónapig bírja (tropica pl), utána jól mondod, tápgolyókkal/ kapszulákkal szokták segíteni a növényeket. Gyepnövényt én nem tudok, azt majd ír más :)
2017. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!