Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam egy harcsát az...

Találtam egy harcsát az árokban. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval az árokban az előbb találtam egy kis harcsát. nem túl nagy kb 10 centi. Lemostam és vízbe tettem még él bár elég szegényesen mozog. Holnap elengedem a tiszára de tudok valamit csinálni vele?
2017. okt. 25. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
abban a vízben kellett volna tartanod másnapig, amiben találtad. Hozzáadva klórmentesített vizet, amit úgy érhettél volna el, hogy egy vödröt teletöltesz vízzel és megvárod, amíg kipárolog belőle a klór(1-2 óra)
2017. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem vízben találtam hanem a földön. az árok száraz volt. amúgy elpusztult reggelre sajna :(
2017. okt. 26. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:

De hogy került az árokba?

Nekem azonnal az ugrott be, valaki aki ott lakik akváriumot takarított, vizet belőle leszívta vödörbe, és kivitte utcai árokba borította a vizet, csak felszívott a csővel egy harcsát is. Az árok földje beitta a vizet, harcsa ott maradt szárazon.

Lehet szomszédokat kellett volna rögtön megkérdezni, kinek van akváriuma? Másképp hogy került oda?

Elpusztult?

Ha akváriumban élő trópusi hal, a hideg vízben ha elengednéd, ott is elpusztulna.

2017. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a horgászoknak nem kellett mert kicsi úgyhogy behajította.
2017. okt. 28. 11:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon "szeretem" a horgászokat, főleg az ilyet! Meg a vadászokat is.
2017. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!