Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az árokban találtam víz...

Toma781 kérdése:

Az árokban találtam víz tetelyén úszó növényeket. Ha lefertőtlenítem metilinkékkel akkor bele rakhatom az akváriumba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam valami ilyesmi: [link]
2016. aug. 9. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
a hazai növények nem igen vannak hozzászokva a tartós 25-26-27 fokhoz, csak agonizálni fognak, és még lehet fertőzést is viszel be vele.
2016. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha egy hétig metilinkékes vízbe rakom és utánna rakom az akváriumba?
2016. aug. 10. 04:20
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
végülis úgy lehet nem para ,de sztem a meleget akkor se fogja bírni, próbáld ki. :)
2016. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor megpróbálom. Köszi a segítséget.:)
2016. aug. 10. 09:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Hány napig legyen metilinkékes vízben?
2016. aug. 10. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Békalencsém nekem is volt régen.Kis-Dunából hoztam,beleraktam az akváriumomba minden fertőtlenítés vagy bármi nélkül.Szerintem nem hoztam be fertőzést,DE én azt mondom neked,hogy szerintem ne rakd bele az akváriumba,mert nem is olyan szép(ízlések és pofonok),és aztán nagyon NEHÉZ lesz kiirtani,irdalmatlan gyorsan terjed.

Ez csak az én véleményem,te döntésed.

2016. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!