Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan legyek delfin tréner?...

Hogyan legyek delfin tréner? Kiskorom óta szeretnék az lenni, és még most sem vagyok hozzá idős. Normális válaszokat írjatok, mert én már utánanéztem, de túl sok dolgot nem találtamÉs engem nem azért érdekel mert milyen menő vagy valami ilyesmi.

Figyelt kérdés

#delfintréner
2017. okt. 29. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én valaki állatokkal kapcsolatos vonalon indulnék el pályaválasztás szempontból. Biológia-tengerbiológia/állatorvos...itthon nyilván nem fogsz munkát találni, tehát akár a tanulmányaidat is helyezheted külföldre.
2017. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy egy hangyányi kétségen afelől, hogy erre a halak akvarisztika kategóriában fogsz érdemi választ kapni...

... ha másért nem, akkor azért, mert se nem hal, se nem akváriumban tartják.

2017. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Köszönöm" az utolsó válaszolónak, tudom, hogy nem hal, egyébként akváriumban, (csak nem olyanban amilyet te hiszel) tartják. de nem tudom, hogy "tudsz e olvasni, mert a kérdésbe azt kértem, csak értelmes választ küldjetek... Csak mert ez nem az.
2017. okt. 29. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szerinted ez nem az, akkor nem vagy elég intelligens ehhez a szakmához.

Sajnálom. Talán a következő életedben arra a szintre fejlődsz szellemileg.


De addigra az emberiség kollektív tudata arra a szintre fog fejlődni, hogy felismerjék ebben a cirkuszi mutatványban az állatkínzást (valójában már most sok helyen kezdik felismerni, és a bojkott miatt mennek csődbe az ilyen delfináriumok)

úgyhogy mire vagy 3-szor sorba állnál észért, addigra hűlt helye lesz ennek az egész szánalmas szarnak.

2017. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem'tom mennyit filóztál ezeken a szakszavakon, de nem sikerült elérni a kellő hatást, és én nem a kardszárnyú delfin idomításra gondolok, mert ott tényleg van állatkínzás, hanem a palackorrúra! Remélem írhatok majd neked egy kommentet amikor kint leszek amerikában és az leszek ami szeretnék, csak mert van aki ÉRTELMES választ írt...
2017. okt. 30. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Én utánanéztem, mert olyan helyre fogunk költözni, ahol élnek delfinek, gondoltam, jó karrier lehet. Nem kell semmiféle diploma, búvárvizsgát kell letenni, emellett valamilyen formában állatok kiképzésében kell tapasztalatot szerezni. Külföldön vannak tanfolyamok, de nem muszáj tanfolyamra járni, ha pl kutyát, lovat vagy más állatot magasabb szinten kiképeztél, az is jó lehet.
2017. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt elfelejtettem: a trénerek általában részei a delfinek produkciójának, ezért nem árt valamilyen táncos, aerobikos vagy hasonló múlt, nem komoly szinten, de ne legyél botlábú. És persze idegen nyelven kell tudni, hiszen Magyarországon erre a szakmára nem sok kereslet van.
2017. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halak kategória, behalok :D
2017. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!