Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 325 literes akváriumhoz,...

Egy 325 literes akváriumhoz, milyen külső szűrőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az már biztos, hogy egy Eheim Biopower 240-es belső szűrő lesz benne. Milyen külsőt használjak hozzá? Növényes akvárium lenne, holland stílusú. Szűrőanyag az ADA Bio Rio, Seachem Matrix és Purigen lenne benne.

Gondolkodtam a Tetra EX 1200 Plus-on és a Fluval 406-on.



2017. nov. 12. 18:32
 1/3 patterson ***** válasza:
0%
guglizd ki,? nélkül,de min 1500l/h-rás kell
2017. nov. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tetra jó lehet, vagy jbl 1500, a fluvalt nem ismerem, h ha az is hasonló vödörrel rendelkezik mint a másik a tetra 1200 akkor jó lehet.
2017. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ADA Bio Rio, eléggé aprószenű, és nagyon megfogja a szűrőt, így azt inkább az ADA, erős ipariszivattyús szűrőiben szokták használni. Helyette inkább mátrixot használnék.

Én 243 literre egy 2080-as Eheimet, és egy Evolution 2212-es (most Atman3338 néven megy) használok.

2017. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!