Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig marad életben így?

Mennyi ideig marad életben így?

Figyelt kérdés
A kisállatkereskedésben azt mondták az aranyhalamnak elég egy 3 literes,minden nélküli akvárium.Aztán azt olvastam,hogy kell levegőztető is meg nagynak is kell lennie.Most átraktam egy lavorba ami jóval nagyobb,de biztos nem megfelelő neki.Mostanában viszont nem tudok beszerezni egy akváriumot,és nem tudom mit csinálhatnék.Szerintetek így meddig marad meg?És még az lenne a kérdésem,hogy teljesértékű haleledelből mennyit adjak neki?Ilyen0.5 mm átmérőjű lebegő gömböcskék!Szeretném jól tartani szegény kis jószágot,de nem hiszem ,hogy jó az amit mondtak a boltban.

2017. dec. 8. 14:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszi a tanácsokat,vissza vittem a boltba.
2017. dec. 8. 21:31
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]


Amint látod a linken, 16-20 cm-re nőnek ezek lakásba tartva.



És még gyönyörű fényképek is, és nem mellesleg pedig hasznos infók is vannak ezen az oldalon.

2017. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!