Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe tarisznya rák ivadék...

Fibbrizzo kérdése:

Törpe tarisznya rák ivadék nevelés mivel?

Figyelt kérdés
Beikrásodott a tarisznyám itthol 3 hét után kiis keltek .Az akvarisztikus több eledelt is adott de semmit se esznek ..nubil floid azt artemia nevelö táp .folyékony alga .fagyasztott keserüféreg de semmi .Már csak pár darab van a picikböl de passz nem tudom mivel probálkozzak még ,Mindent elolvastam rola hogy szaporodik mi hogyan mivel neveljem de a so lárvát megse probáltam mert az ivadékok a vizibolha töredéke .
2017. dec. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Milyen sósűrűségű vízben próbálkoztál?
2017. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
literenként 1 kanál tengeri so ,az akvarisztikus mondta ,itthon probáltam kevert rendes tengervizbe is tenni öket de egyböl elpusztultak ,mivel brakvizi tartottam az 1 kanál per liter arányt
2017. dec. 18. 22:58
 4/7 Platypus ***** válasza:
A literenként egy kanál nem tűnik rossz aránynak. A nobil fluid is egy teljesen korrekt indítóeleség. Amin a dolog el szokott bukni az a nitrit és/vagy az ammóniaszint. Ezek az eleségek rettentően gyorsan bomlanak, gyakran kell etetni, hatalmas a vízszennyezés. A nagy vízcsere nem játszik. Egy stabil biológiai szűrést összehozni brakkvízben kínszenvedés.
2017. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ,de élö eleséget meg mit tudnák neki adni .
2017. dec. 19. 11:13
 6/7 A kérdező kommentje:
fitoplankton vagy zooplankton kellene de sehol se kapni ,viszont ha papucsállatkával probálkoznék lehet az megennék ,az ivadékok nem maradtak meg de egy uj esélyem van mivel ujra ikrás a tarisznya ,
2017. dec. 22. 14:23
 7/7 Platypus ***** válasza:
Dehogynem kapható. Egy csomó tengeri gyártónak van, a tengeris boltokban forgalmaznak ilyesmit korallkaja néven. Pl. az aquaforest phyto mix nevű tartalmaz zoo- meg fitoplanktont is.
2017. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!